ODRUŠOVAČE GPZ

Výsledky 1 - 6 z 6

Somavedic Lumen (Somatex Harmony)

Somavedic Lumen odstraňuje všechny nežádoucí vlivy všech druhů geopatogenních zón, vodních křížů, Curryho i Hartmannových pásů, čímž podporuje spuštění regeneračních procesů v těle člověka i zvířat v jeho okolí.

Modifikátor variant cen

Somavedic Harmonie (Somatex Harmonie)

Somavedic Harmonie vychází z funkcí Somavedicu Lumen - tento typ Somavedicu je navíc obohacen o funkci pro harmonizaci účinků Plazmového generátoru.

Modifikátor variant cen

Somavedic Quantum (Somatex Harmony Bílý)

Somavedic Quantum je vhodný pro umístění v prostorech, kde se denně pohybuje i více než 50 lidí, což je vhodné pro biorezonanční centra, masážní, kosmetické a další salóny, obchody, firmy, úřady a školy.

Modifikátor variant cen

Somavedic Atlantik (Somatex Atlantik)

Somavedic Atlantik (Somatex Atlatik) upravuje strukturu, vlastnosti, paměť a energetický potenciál vody, dle výzkumů Dr. Masaru Emoto.

Modifikátor variant cen

Somavedic Medic

Somavedic Medic vychází z funkcí a je kombinací Somavediců Harmonie a Quantum. Vhodný pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční střediska atd.

Modifikátor variant cen

Somavedic Medic uran

Somavedic Medic vychází z funkcí a je kombinací Somavediců Medic, Harmonie, Quantum a Atlantic. Vhodný pro domácnost i pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční střediska atd.

Modifikátor variant cen

Návštěvníci

TOPlist