Somavedic Quantum (Somatex Harmony Bílý)

PDFTiskEmail
Somavedic Quantum je vhodný pro umístění v prostorech, kde se denně pohybuje i více než 50 lidí, což je vhodné pro biorezonanční centra, masážní, kosmetické a další salóny, obchody, firmy, úřady a školy.
Somatex_Quantum.jpgSomatex Quantum
Popis

 

Původní název tohoto Somavedicu je "bílý". Jedná se v podstatě o posílený Somavedic Lumen pro umístění v prostorech , kde se denně pohybuje větší množství lidí, což je vhodné pro biorezonanční střediska, ordinace, masážní a kosmetické salony, obchody i firmy, kde s nimi máme velmi pozitivní zkušenost.

Tento model doporučujeme i pro ty, kteří často cestují a přespávají v hotelích, kde se právě často nacházejí všechny druhy zón, o kterých se zmiňujeme výše.

Častá aplikace Somavedicu Quantum je také v osobních i nákladních automobilech. 

 

Somavedic -  Přístroj, který dokáže spolehlivě eliminovat a následně úplně odstranit nežádoucí vlivy geopatogenních, patogenních i psychopatogenních zón. Přístroj Somavedic byl sestrojen po několika letech výzkumu a zkoušek. Testován byl nejen odborníky z oboru přírodních věd, ale i osobami, které mají ezoterické schopnosti. Přístroj Somavedic odstraňuje i další negativní vlivy, které mají vliv na fyzické i duchovní zdraví. Např. přivtělené duše, černou magii, kletby a další nežádoucí negativní energie a záření.

 Somavedic slouží k celkové dokonalé harmonizaci těla i mysli. Harmonizuje vztahy v rodině, zlepšuje metabolizmus a spánek.  Je důležitý pro očistu domácího i firemního prostředí.

Dosah přístroje Somavedic je 50m v poloměru a tvoří kouli okolo přístroje a jeho záření prostupuje zdmi domu, tak jako negativní vliv geopatogenních zón.

 

NÁVOD K POUŽITÍ

Přístroj vybalte, zapojte do zásuvky s napětím 230V (110V v provedení pro americké státy za použití adaptéru), dojde k rozsvícení kontrolních diod na boku přístroje. Umístěte v bytě či domě nejlépe do středu stavby. Přístroj se nevypíná, jeho pracovní napětí je 3V a spotřeba elektrické energie minimální. Na přístroji, ani na síťovém zdroji se nic nenastavuje. Účinky pocítíte po prvních třech hodinách, k úplnému očištění prostoru dochází v průběhu 21 dnů, podle stupně patogenity zón a doby, jakou byla v těchto zónách nemovitost postavena.

ZÁRUČNÍ DOBA

Záruční doba přístroje je 24 měsíců. Na závady způsobené chybnou manipulací, mechanické poškození a zásah vyšší moci (blesk, zemětřesení apod.) se záruka nevztahuje. Chraňte před mrazem, či náhlými změnami teplot. Funkčnost a účinnost je minimálně 5 let.

UPOZORNĚNÍ

Korpus přístrojů Somavedic je vyroben ze skla, proto je nutná náležitý opatrnost! Podle stupně patogenity prostor nebo organismu jsou možné po dobu několika dnů adaptační potíže.

 

 

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Návštěvníci

TOPlist