MSM Methylsulfonylmethan 1kg

PDFTiskEmail
MSM Methylsulfonylmethan 1kg
Modifikátor variant cen
Popis

MSM Methylsulfonylmethan 1kg

 

Jedná se o přírodní produkt (doplněk stravy), který je levný, bezpečný a v některých ohledech stejně účinný jako některe chemické léky na potlačování bolesti a zánětů, ale bez nežádoucích vedlejších účinků. Je taktéž nazvaný jako minerál krásy - dělá pokožku zářivou a obnovuje výživu vlasů. V našem těle MSM zvláčňuje vnitřní vazivové a chrupavčité tkáně, čímž se stávají pružnější a odolnější.

Význam MSM: výborně potlačuje bolest účinně léčí záněty, potlačuje alergie, léčí astma, pomáhá u všech kloubních onemocnění, mírní průběh autoimunitních onemocnění, působí proti některým parazitům, změkčuje zjizvenou tkáň, zpomaluje degeneraci kloubních chrupavek, detoxikuje organismus, urychluje hojení, podporuje krevní oběh, působí na některé druhy rakoviny (prsu, tl.střeva), mírní deprese, uvolňuje křeče a svalové spasmy, má pozitivní vliv na kůži a vlasy, omezuje pálení žáhy a zlepšuje trávení.

Složení: krystalizovaný methyl sulfonyl methan

Neobsahuje: aromata úmělá sladidla pomocné látky

E-čka

Upozornění:

Určeno pro zvláštní výživu. Nesloží jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu mimo přímé sluneční záření při teplotě 4 - 25°C. Nevystavujte mrazu. Skladujte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let. Vhodné pro sportovce. Po otevření spotřebujte nejpozdějí do 8 měsíců.

 

Doporučené dávkování: Užívejte ½ čajové lžičky na 45 kg Vaší váhy dvakrát denně. Uvedené množství zapijte dvěma šálky čisté vody nebo čerstvou pomerančovou šťávou (Vitamín C zvyšuje absorpci a efektivitu MSM).

Obsah: 1000 dávek, 1kg

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Návštěvníci

TOPlist