MOLEKULÁRNÍ VODÍK H2

PDFTiskEmail
H2 Viva
MOLEKULÁRNÍ VODÍK H2
Popis

Molekulární vodík (H2) je zásadotvorný antioxidant.

Proč stárneme a jsme nemocní? Proč mají děti cukrovku? Proč mají lidé infarkt ve 30-ti letech? Jednou z hlavních příčin je překyselení a oxidační stres. S nimi souvisí i chronické a degenerativní nemoci. Molekulární vodík (H2) je přirozeně vytvářen naší střevní mikroflórou, ale vzhledem k zátěžím moderní doby má celá populace výrazně sníženou jeho tvorbu. H2 hloubkově odkyseluje a chrání před všemi radikály. Jako nejmenší a nejlehčí prvek rychle proniká membránami všech buněk a jako jeden z mála působí ve tkáni mozkové, v mezibuněčném prostoru, jádrech (kde chrání DNA před destrukcí nebo mutací buňky) a v mitochondriích, kde H2 zvyšuje tvorbu energie (ATP) a současně eliminuje při tomto procesu vznikající agresivní oxidy. Neutralizuje pouze nebezpečné volné radikály, včetně nejagresivnějších (hydroxylových radikálů a dusnatých peroxynitridů, které způsobují řadu vážných nemocí), užitečné zachová. Vodíkové molekuly stimulují gen pro tvorbu antioxidačních enzymů (katalázy, glutathionperoxidásy a hemoxygenásy-1). H2 neutralizuje a odplavuje jedy, např. chlór, který poškozuje štítnou žlázu a zvyšuje usazování tuků v cévách (studené ruce, nohy, zimomřivost). H2 zabraňuje tvorbě krevních sraženin, chrání zdravé buňky před vedlejšími účinky chemoterapie (toxicitou - nahromaděním reaktivních forem kyslíku) a při tom nesnižuje její účinek. Je vhodný pro lidi s nevhodnými stravovacími návyky. Díky H2 hubnete i bez výrazné změny jídelníčku. Nejmenší a nejlehčí molekula vodíku (H2) snadno proniká do buněčného systému, kde selektivně prohledává a odklízí nebezpečné radikály a chrání naše DNA a RNA před oxidačním stresem. H2 spouští aktivaci dalších antioxidačních enzymů, např. glutathionu a dalších proteinů, pro ochranu buněk. Více než 350 publikovaných vědeckých článků potvrzuje pozitivní vliv při více než 138 různých zdravotních problémech. Molekulární vodík H2 Viva je originální patentovaný výrobek. Vytváří alkalickou vodu, silně sycenou molekulárním vodíkem, dodávaným tak do organismu nejjednodušší a nejvíce efektivní cestou. 

Složení tablety: Mannitol, Mg, Mg malát, Mg fumarát, kyselina jablečná, kyselina fumarová.

Balení: 60 tablet, což je dávka na 1 měsíc.  

Upozornění: Tablety není možno polykat. Při uvolňování velkého množství vodíku dochází k exotermické reakci a mohlo tak dojít k poškození sliznice žaludku. H2 Viva není určen dětem. Těhotné a kojící ženy, by měly konzultovat jeho užívání s lékařem. Dle výrobce není výrobek nabízen jako potravina. V tabletě jsou látky, které při rozpouštění reagují a uvolňují H2. 

Prospěšný při: Informace o zdravotních účincích EU zakázala.

Příprava a dávkování: Námi dodávané tablety jsou určeny k rozpuštění ve vodě a vypití. H2 Viva tabletu vložte do zcela plné (bez vzduchové mezery) cca 500 ml lahve s čistou vodou a okamžitě uzavřete víčkem. Začnou se uvolňovat bubliny H2. Plyn nemá kam unikat a nasytí pouze vodu pro maximální účinek. Počkejte 15 min.  H2 je bez zápachu a bez chuti. Vypijte během 30 minut pro maximální účinek. Užívejte 2x denně. H2 nemá žádné kontraindikace. Případný přebytek H2 uniká jako vydechovaný plyn H2.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Návštěvníci

TOPlist